X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

همه چیز از هر کجا

مطالب خواندنی و ورزشی

فال روز ۹ آبان

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org متولدین فروردین : فکر آغاز برنامه و فعالیت جدید را به دوره های بعد واگذار نمائید و در موقعیت بسیار خوب مالی و فکری قرار دارید . بهتر است انرژیتان را صرف خانه و بودن با عزیزان بکنید و بر در آمدتان اضافه گشته و جبران همه عقب افتادگی های مالی گذشته خواهد گشت . آخرین نگرانیتان در رابطه با عشق و ازدواج خواهد بود . ورود مسافرینی از راه دور فوق العاده خوشحالتان خواهد نمود . در قبول پیشنهادهای شراکتی دقت بیشتری بکار گیرید .
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org متولدین اردیبهشت : فرد مورد علاقه متولدین این ماه خیلی روی رفتار و اخلاق مهربان و انسانی شان حساب میکند . اگر دلیل خستگی و مشغله و غیره ، این رفتار تغییر کند مسلما" این روابط را بهم میریزد . روحیه کمک در متولدین این ماه بسیار بالا ست . همیشه برای یاری دادن به محتاجان و اطرافیان آماده هستند ، در این میان بدلیل اشتباه و یا سوء تعبیر عده ای تصمیم گرفته اند دیگر دست یاری به سوی کسی دراز نکنند که مسلما" صحیح نیست .

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین خرداد : برای قانع نمودن دیگران در رابطه با هدفها و نقشه هائی که برای آینده دارید ، گرفتار مشکلات زیادی خواهید گشت. کسی در اطراف شما وجود دارد، همکلاسی، همکار و یا قوم و خویشی که با شما زندگی میکند، دوست ندارد که شادی شما را ببیند و بهمین دلیل نیز هر کلامی از دهانتان بیرون بیاید، به هر اقدامی که دست بزنید، مورد انتقاد او قرار خواهید گرفت. سعی کنید نگذارید این مسائل ناامیدتان سازند.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین تیر : متولدین این ماه باید در حفظ دوستان خوب خود و در مراقبت و پایداری روابط فامیلی تا حد امکان کوشا باشند. چرا که همین روابط خوب و محکم، در همه شئونات زندگی آنها و حتی آینده ای که در پیش دارند موثر خواهد بود، اینروزها ریسک برای متولدین این ماه با نتایج خوب همراه است، البته این ریسک در زمینه های خرید و فروش و اقداماتی برای تغییر و تحول در کسب و کار با پیش بینی های منطقی حتما" توام با موفقیت خواهد بود.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین مرداد : بعد از مدتهای طولانی متوجه خواهید شد که کسی که مورد اعتماد شما بوده است نسبت به شما احساسی عاشقانه دارد. عجولانه قضاوت نکنید و برای قبول این احساس بزرگ سعی کنید تلاش مثبتی بکنید. موقعیت مالی ممکن است تغییر بخصوصی نداشته باشد ولی نگرانی نیز ایجاد نخواهد نمود. موقعیت سفری چند روزه و تفریحی را از دست ندهید. از طرف بچه ها فوق العاده خوشحال خواهید شد و متاهلین نیز با تمام تلاششان نخواهند توانست بر سوءتفاهمات غلبه نمایند.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین شهریور : در دوره متعجب شدن قرار دارید. خبرهائی که بطور غیر منتظره خواهید شنید، مژده هائی خواهند بود در رابطه با پول، موفقیت در رشته فعالیت و قضایای دیرین و کهنه قانونی. آشنائی با جنس مخالف میتواند تبدیل به رابطه عشقی بسیار زیبائی باشد که در انتها به عروسی و تشکیل خانواده نیز بیانجامد. مسافرتی ناگهانی یا ورود مسافرانی باعث خواهد شد که بعد از سالیان دراز عزیزانتان را بار دیگر ملاقات کنید. گرفتاریهای جزئی را بی اهمیت نشمارید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین مهر : اوقات فراغت خود را بیهودگی نگذارنید و کوشش داشته باشید که به نوعی از این اوقات ، بهره برداری صحیح بکنید . هفته ای آرام بسیار دلنشین در پیش دارید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین آبان : روزهای خوب و خوشی در پیش دارید و برای حل یک مشکل بزرگ به سفری طولانی خواهید رفت. دوستان قدیم را ملاقات میکنید و شنبه آینده روز مهمی برایتان خواهد بود.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین آذر : برای تغییر خانه ، زمان خوبی را برگزیده اید . خوشبختانه آرزوهای شما پشت سر هم بر آورده خواهد شد. یکی از دوستان قدیمی را ملاقات میکنید و به راز بسیار مهمی پی خواهید برد.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین دی : شرایط فعلی خود را در محیط کار حفظ کنید. تغییر و تحول در این مقطع زمانی برای شما مفید نیست. با افراد خانواده بحث و جدل نکنید چرا که ممکن است باعث دلخوری یکی از آنها شوید. کمی قرار و آرام داشته باشید و در کارها عجله نکنید تا به آرامش لازم دست یابید نسبت به کسی که اشتباهات شما را برایتان بر می شمارد نه تنها ناراحت نمی شوید بلکه به نتایج جالبی هم دست می یابید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین بهمن : امروز برای شما به منزله وفور و نعمت و فراوانی محسوب میشود. اگر مجرد هستید ، اکنون زمان مساعد برای همسری دلخواه در شهرهای دور فرا رسیده است. به احتمال زیاد در اواخر این هفته اعضای خانواده تان حرفهای زیادی راجب خواستگار اخیرتان خواهند داشت. شاید بهتر باشد که گوش دل و جان به حرفهایشان بسپارید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین اسفند : در دوره شناختن خود ، شخصیت واقعی و نوع تفکرتان میباشید. این روش بسیار خوبی است و نشانه ای از بالغ شدن، ولی سعی کنید در این مورد مثل شخص ثالثی بدون تعصب قضاوت نمائید. اگر قصد داشتید که شغل خانگی آغار نمائید بدانید که در بهترین دوره در این رابطه قرار دارید. پیشنهاد شراکت و همکاری کسانی که دوستتان دارند را رد نکنید. خبر کسالت عزیزی نگرانتان خواهد نمود. در روابط عشقی و زناشوئی آسایش بیشتری پیدا خواهید نمود.
 

تاریخ ارسال: جمعه 10 آبان‌ماه سال 1387 ساعت 07:46 | نویسنده: سهیل | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد