همه چیز از هر کجا

مطالب خواندنی و ورزشی

فال روز ۲۲ آبان

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org متولدین فروردین : امروز با امیدواری به افق‌‌های رو به رو بنگرید و به هدف‌های خویش بدون هراس دست یابید، هرچند که به نظر دور می‌‌آید اما محقق می‌‌شود. گره‌ها را با دست‌باز کنید نه با دندان و مراقب سلامتیتان باشید. ممکن است برخی از فشارها شما را بیش از پیش خسته کند اما نگران نباشید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org متولدین اردیبهشت : در روابط احساسی‌تان امکان دارد تغییراتی بسیار مثبت به وجود آید. پیشرفت مالی چشم‌گیری خواهید کرد که امروز کلیدش خواهد خورد ولی مقدار مخارج تان نیز بالا خواهد رفت. در یک جلسه چند نفره، تصمیمی جدی می‌‌گیرید که در آینده، دلچسب بودن این تصمیم را جشن خواهید گرفت. پیچیدگی کار شما از بین می‌‌رود، چند کار را با هم شروع کرده‌اید که نمی‌‌شود با هم انجام داد، پس قدم به قدم پیش بروید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین خرداد : به تدریج در حال پیشرفت هستید و تمام ایده‌های عالی به ذهن‌تان می‌رسد، پس به جای رویاپردازی، عمل کنید. شاید اکنون احساس کرده باشید که به بن‌بست رسیده‌اید و نمی‌توانید روی کسی حساب کنید. اما شما می‌توانید به خود تکیه کنید و از قید و بندها رها شوید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین تیر : اگر اشتباهات باعث شوند که کار شما اضافه شود، واقعا عصبانی میشوید. اما هیچ چیز ارزش ناراحتی شما را ندارد. در هر صورت شما همیشه بدترین دید را به خود دارید، این را بدانید که گر چه همیشه به دنبال بهترین بودن هستید اما همیشه نمیتوانید آن را به دست آورید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین مرداد : یکبار دیگر شما روحیه ای خوش مشرب و اجتماعی پیدا کرده اید و میخواهید هر جایی که میروید مانند خورشید بدرخشید. اگر میتوانید که انتخاب کنید که وقتتان را با چه کسی بگذارنید، مایل به کسانی هستید که کمی غیرمعمول، چند ملیتی و یا بسیار با فرهنگند. اگر متولد مهری هستید که مجردید و به دنبال عشق میگردید. احتمالا امروز شخصی بسیار جذاب را ملاقات خواهید کرد.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین شهریور : از یک بحران مالی سخت و دشوار رنج میبرید و به نظر میرسد که هیچ راه حلی برای آن وجود ندارد. با دور ساختن ناامیدی و یاس، قدرت و اراده ی شما فراتر از تصور خواهد شد و به راه های جدیدی دست خواهید یافت. امروز روزیست که باید شروع کنید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین مهر : حتم داشته باشید که سخاوت و بذل و بخشش پاداش خاص خودش را به همراه دارد. بدانید که انتقادهای رک و صریح میتوانند به دعوا و مرافعه منجر شوند، پس قبل از صحبت کردن حرفها را خوب مزه مزه کنید و مراقب حرکت زبان در دهانتان باشید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین آبان : از نظر مالی و مادی اوضاع رو به بهبود است. اما باید در برنامه ریزی خود بسیار دقت کنید تا مجدد به بحران جدیدی برخورد نکنید. امروز یک پیشنهاد سرمایه گذاری به شما میشود که بهتر است نپذیرید. فرصتهای بهتری برای شما پیدا خواهد شد.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین آذر : در محیط کار و یا تحصیل به شایعات توجه نکنید و به کار خود مشغول شوید در مورد تصمیمی که باید بگیرید، راه خود را بروید و منافع خود را در نظر بگیرید تا بهترین نتیجه را بدست آورید. روءسا و بزرگترهای شما به فعالیتهای شما با دید کنجکاوانه ای می نگرند.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین دی : همواره این مثل معروف را به یاد آورید: زمانی که دوستانتان پشت سرتان حرف میزنند ، حتم داشته باشید که در مسیر صحیحی در حال حرکت و پیشروی هستید. بهتر است به مکانهایی بروید که جو اجتماعی مناسبی برای خیالپردازی های شما وجود داشته باشد.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین بهمن : در اواخر امروز با تغییر ناگهانی شخصیت مواجهه خواهید شد، پس از لحظه لحظه فرصتها نهایت لذت را ببرید. با فرا رسیدن شب، احساس عجیبی به شما دست میدهد. شما همیشه عاشق خانه و خانواده هستید. حتی المقدور، برای انجام وظایف تان، اوقات خاصی را در نظر بگیرید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین اسفند : خیلی از دختر خانمهای متولد این ماه بدلیلی نامزدی و یا روابط احساسی خود را بهم میزنند چون با چشم بازتر و اندیشه های جدید، راه واقعی زندگیشان را دنبال میکنند و بموقع نیز عمل کرده اند .دلتنگی و افسردگی بعضی پدر و مادرها سبب شده فضای خانواده دلگیر جلوه کند، این گروه باید با تلقین و امید به آینده روشنی که برخلاف نظرشان در پیش است را به خانه بیاورند.

تاریخ ارسال: چهارشنبه 22 آبان‌ماه سال 1387 ساعت 14:24 | نویسنده: سهیل | چاپ مطلب
نظرات (1)
پنج‌شنبه 23 آبان‌ماه سال 1387 19:36
پری وش
امتیاز: 0 0
لینک نظر
دیشب پدرم به خوابم آمد ، لبخند به لب چه مهربان بود

پوشیده لباس بس تمیزی ، دیدم به نظر کمی جوان بود

خوشحال شدم ز دیدن او ، گفتم پدرا بده تو پندی

خندید و بگفت این سخن را
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد