X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

همه چیز از هر کجا

مطالب خواندنی و ورزشی

فال روز۵ آذر

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org متولدین فروردین : مدتی است مهربانی و محبت‌تان نسبت به اطرافیان بیشتر شده و دیگران نیز بی‌اختیار با شما همین‌گونه رفتار می‌کنند. در واقع هر چه بیشتر بخواهید احساس‌تان را به دیگران نشان دهید آنها نیز بیشتر از شما و ایده‌های‌تان حمایت می‌کنند. امروز سعی کنید یک کار جدید و غیرمعمول انجام دهید تا عادت هر روز‌تان شود.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org متولدین اردیبهشت : از اینکه تلاش کرده اید و شکست خورده اید بی حوصله هستید و نمیدانید که با این مشکلات و مخالفتها چگونه برخورد کنید. اما باید بیشتر منطقی باشید و به ایده های نو بی اندیشید. اگر به طبیعت بروید آرامش خود را پیدا خواهید کرد و نشاط به زندگی شما باز خواهد گشت باعث کدورت خاطر دوستان نزدیک شدید، که با یک عذرخواهی صمیمت دوباره را خواهید یافت.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین خرداد : امروز قدرت شما بدون حدو مرز است و شما پذیرنده سلسله افکار متفاوتی خواهید بود هم چنین امروز دارای مهارت خاص برای ایجاد ارتباط با مردم اطراف خود می باشید، پس در حال حاضر میدانید که آنها به چه فکر میکنند حتی اگر به شما راجع به آن چیزی نگویند ارتباطات بدون کلام از این قبیل میزان روابط وتفاهم بین شما را افزایش خواهند داد.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین تیر : درست مانند ساحل هستند. در واقع به مانند ساحل که از آن بهتر، دریاشناس وجود ندارد، در شناخت زندگی، از موهبتی به نام کنجکاوی و رفتاری متعادل و شادمانه برخوردار هستند. شما نیز چون یک روانشناس و با دقتی مهار شده، از نزدیک با واقعیتهایی برخورد میکنید، اما در عین حال آن هم بر اساس ذات خود، به مانند یک فرمانروای نیکو سرشت، باید با دلسوزی به صدای اطرافیان گوش کنید. نگویید توان اعمال قدرت را ندارید!

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین مرداد : همراه با نسیم بهشتی امروز برای متولدین این ماه، باید زندگی تازه را به تجربه بنشینین. کسی که با زمان همراه شود هرگز پیرو فرسودگی نخواهد شد و همیشه همانند ماهی در تاب تازه خواهد ماند. یکی از اعضای خانواده امروز به همدردی احساسی یا شانه ای برای تکیه کردن نیاز دارد و خوشبختانه شما هم وقتش و هم انرژی اش را دارید تا به وی کمک کنید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین شهریور : گاهی یک دنده گی و لجبازی به نفع شما نخواهد بود و از توجه و ارادت دیگران نسبت به شما میکاهد. به مشورت به عنوان یک عامل مهم تعیین کننده بنگرید، نه یک عامل مزاحم و دست پاگیر. قوه تخیل شما همه را تحت تاثیر قرار میدهد، سعی کنید بیشتر از همیشه با دوستان با فکر رفتار کنید مطمئن باشید از این کار خود خوشحال میشوید زیرا از بروز مشکل و جر و بحث جلوگیری میکنید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین مهر : صمیمیت و بی ریایی شما، گاه کار دستتان میدهد. در واقع باعث میشود، اطرافیان، رفتارتان را نوعی ضعف و بالاتر از آن ناآگاهی بدانند؛ به همین خاطر اندکی با دقت بیشتر به برخی رفت و آمدها در خانواده توجه کنید. چشمها و دستهای سوء استفاده گر، در پی آن هستند، وقوع یک حادثه ناگوار را به شما نسبت بدهند.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین آبان : حسن نیت شما باعث رفع دلتنگی‌ها و کدورت‌ها می‌شود .از این بابت هراسی به دل راه ندهید که با شکست و ناکامی رو‌به‌رو نشوید. با زیرکی که دارید از بن‌بست‌ها رهایی خواهید یافت. اجازه ندهید از صداقت و انسانیت شما سوءاستفاده شود. یک نفر، کمک شایانی به شما خواهد کرد که هیچ‌گاه تصورش را نمی‌کردید. این کمک در زمینه کاری شماست. صبر کنید که صبر، علاج همه دردهاست.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین آذر : با دوستی ملاقاتی خواهید داشت که تصمیمی جدید می‌‌گیرید، اما سعی کنید عجول نباشید. مثل همیشه محبوب هستید و خانواده چشم امید به شما دارند. آشنای جدیدی در زندگی‌تان پا گذاشته که امروز شادی برایتان به ارمغان می‌‌آورد. تصمیمی برای سفر در روزهای آینده خواهید داشت که بسیار لذت‌بخش است، قدر روزهای خوش را بدانید و همه را در شادی خود شریک کنید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین دی : شما بسیار مورد اعتماد اطرافیان هستید، صفتی که از هر ثروتی ارزشمند‌تر است. مشکلی که مدت‌ها شما را رنجانده، به خودی خود حل می‌‌شود. برای آشتی پیش قدم شوید چرا که دوستی در انتظار شماست. ممکن است تضادهای خانوادگی پیش بیاید که نگران‌کننده خواهد بود.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین بهمن : شخص خوبی شما را میخواهد که از این موضوع با خبرید. اما از نحوه رفتار او که میخواهد نشان دهد از شما بهتر میتواند به شرایط مسلط باشد، عصبی میشوید. به حرفهای او گوش کنید و بگویید که میخواهید در موردش فکر نمایید. زمانی که از عصبانیت خارج شدید با دیدی باز به صحبتهایش فکر نمایید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین اسفند : همه میدانند که شما قلب بزرگی دارید، و امروز این امر واضحتر است. شما در حالتی هستید که بسیار سخاوتمندید و با خوشحالی و رضایت از خودتان میگذرید تا به دیگران کمک کنید. اگر کسی محتاج یک فنجان چای و کمی همدردی است، در یک چشم به هم زدن شما آن جا خواهید بود.

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 5 آذر‌ماه سال 1387 ساعت 22:04 | نویسنده: سهیل | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد